به بزرگترین دانشنامه مالی فارسی خوش آمدید

تاریخچه ما

در مورد تاریخچه پیدایش samanwealth.com بیشتر بدانید

وب سایت فارسی samanwealth.com، چکیده فعالیت چند ساله بنیان گذار ارشد این مجموعه است. به طوری که در ابتدا با دانش ایشان راه اندازی شد و با هدف ارائه محتوای آموزشی در مباحث مالی از سطوح ابتدایی تا پیشرفته شروع به فعالیت کرد. چشم انداز این مجموعه تا سال 2022 تبدیل شدن به بزرگترین دانش نامه مالی به زبان فارسی است.
  • 1395در خرداد ماه 1395، ایده ایجاد یک دانش نامه مالی به زبان فارسی توسط بنیان گذار این مجموعه مطرح شد. دانش نامه ای که تمام مباحث مرتبط با بازارهای مالی و مهندسی مالی را پوشش دهد. چرا که مهندسی مالی رشته ای نوین آکادمیک است و شناخت کافی در خصوص این رشته در سال 1395 وجود نداشت.
  • 1396در فروردین ماه 1396 پس از یک سال تلاش تیم مشاوران مالی سامان و بنیان گذار محترم این مجموعه، وب سایت گروه مشاوران مالی سامان به آدرس www.samanwealth.com در دو دامنه ir و com شروع به فعالیت کرد
  • 1396دپارتمان شبکه های اجتماعی مجموعه در خرداد ماه 1396 راه اندازی شد. وظیفه این واحد مدیریت رسانه اجتماعی متعلق به برند saman wealth است. به طوری که فعالیت وب سایت در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک و لینکداین منتشر می شوند.
  • 1396اسفند 1396، مباحث مرتبط با برنامه نویسی در بازارهای مالی جهت رفاه حال معامله گران در این مجموعه مطرح شد. تحلیل های مرتبط با بازارهای مالی در قالب تحلیل تکنیکال و فاندامنتال برای ابزارهای مالی قابل معامله در بازارهای سرمایه نیز به صورت دوره ای انجام و بروز رسانی شدند.
  • 1397در ابتدای سال 1397، فروشگاه وبسایت راه اندازی شد. محصولات مرتبط با بازارهای مالی و امور حسابداری و حسابرسی در این فروشگاه قابل عرضه هستند. نرم افزار، کد برنامه نویسی، کتاب و سخت افزار از جمله محصولات قابل فروش هستند.
  • 1397تابستان 1397، بخش مرتبط با انجام پروژه های حسابداری و حسابرسی تاسیس شد.